Kochani, w ciagu weekendu podarowaliście ponad dwa miliony złotych na serię operacji, które czekają trzymiesięcznego Teosia Zięcika z Jawiszowic. Wpłaty na zbiórkę w serwisie siepomaga.pl płynęły zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Teoś cierpi na schorzenie, polegające na niedorozwoju jednej nóżki, która jest krótsza. W kończynie brakuje kilka kości. Chłopca opieką objęło stowarzyszenie Pozytywni.

W środę 4 stycznia doszło do tragedii. W wypadku drogowym zginęli rodzice Teosia – Sylwia i Piotr. Maluch wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.

Niemowlak i jego dwuletnia siostra trafili pod opiekę wujka Tomasza i cioci Bogusi, brata ojca dzieci i jego żony.

Bogusia i Tomasz są ogromnie wdzięczni wszystkim darczyńcom i tym, którzy przyczynili się do zebrania potrzebnej kwoty poprzez rozpropagowanie informacji o zbiórce pieniędzy na leczenie Teosia. Swoją wdzięczność wyrażają w nagraniu, wykonanym w poniedziałek 9 stycznia.

Posłuchajcie:

Trwają jeszcze aukcje na FB: Pozytywni – Aukcje Dzieciom. Pieniądze z tej zbiórki rodzina przeznaczy na rehabilitację Teosia.

 

 

Przypominamy

Stowarzyszenie Pozytywni działa całkowicie społecznie i za swoje działania nie pobiera od rodzin podopiecznych żadnego wynagrodzenia.

 

Zobacz również:

W wypadku zginęli rodzice naszego Teosia

O Teosiu w TVN24 i serwisie Fakty TVN