Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie „Foto-akcja Nakręćmy się Pozytywnie: Zbieraj, fotografuj, zmieniaj świat”. 

To doskonała okazja, aby połączyć dbałość o środowisko z szansą na zdobycie fantastycznych nagród, takich jak bilety do najlepszych parków rozrywki i centrum naukowych w Polsce.

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Pozytywni i trwa do końca wakacji. 

Co trzeba zrobić?

Aby wziąć udział, należy wykonać jedno lub kilka zdjęć zachęcających do zbierania plastikowych nakrętek po napojach i wrzucania ich do odpowiednich pojemników w przestrzeni publicznej. 

Następnie opublikować swoje zdjęcia w poście publicznym na Facebooku lub Instagramie, używając hasztagu #FotoakcjaNakręćmySięPozytywnie oraz podając aktywny link do fanpage’u Nakręćmy się Pozytywnie na Facebooku lub na Instagramie.

Przynajmniej jedno ze zdjęć musi przedstawiać pojemnik na nakrętki.

Możesz zgłosić dowolną liczbę prac, a każda z nich będzie brana pod uwagę przez jury. Ważne jest, aby zgłosić swoje prace do konkursu w określonym terminie, czyli do 31 sierpnia.

W konkursie nie mogą brać udziału członkowie stowarzyszenia Pozytywni oraz członkowie ich najbliższej rodziny. Przystąpienie do konkursu oznacza nieodpłatne przeniesienie praw autorskich do wykonanych prac na Organizatora, czyli stowarzyszenia Pozytywni, kto®e działa w powiecie oświęcimskim.

Jury powołane przez Pozytywnych oceni prace konkursowe pod względem nawiązania do tematu konkursu, pomysłowości, walorów estetycznych, oryginalności, jakości wykonania i stopnia trudności. 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na stronie internetowej Stowarzyszenia Pozytywni, a wręczenie nagród laureatom odbędzie się podczas organizowanego wydarzenia „Pozytywne zakończenie lata” przy Oświęcimskim Centrum Kultury – w niedzielę 10 września o godzinie 15.

Nagród w konkursie jest sporo

Wśród nich są rodzinne pakiety zaproszeń do:

– Parku Rozrywki Rabkoland w Rabce-Zdroju
– Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Chęcinach
– Parku Fantazja w Andrychowie
– Muzeum Nauki HEVELIANUM w Gdańsku
– Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze
– Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI w Krakowie

A także moc Pozytywnych Gadżetów 

Ekologiczna akcja

Przystąp do naszej ekologicznej akcji, zgłoś swoje zdjęcia i zdobądź szansę na wspaniałe nagrody. Nie tylko pomożesz środowisku, ale także uczestniczysz w budowaniu pozytywnych zmian.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Stowarzyszenia Pozytywni (www.pozytywni.org) oraz fanpage’u na Facebooku, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat konkursu. 

Do dzieła!

Do pobrania:

 

 

Możesz wesprzeć działania stowarzyszenia Pozytywni: