7 grudnia hala lodowa w Oświęcimiu przemieniła się w arenę niezapomnianych emocji podczas drugiej edycji wydarzenia Teddy Bear Toss.

Kibice Re-Plast Unia dostarczyli nie tylko sportowych doznań, ale także przepełnili serca widzów pozytywną energią.

Teddy Bear Toss – magiczny deszcz maskotek

Głównym punktem wieczoru była inicjatywa Teddy Bear Toss. Po golu zdobytym przez Mirosława Zatkę, trybuny eksplodowały entuzjazmem. Kibice urządzili widowiskowy rzut pluszowych maskotek, tworząc magiczną atmosferę na lodzie. Wydarzenie nie tylko dostarczyło radości, ale również miało piękny cel – przekazanie uśmiechu najmłodszym.

Kibice Re-Plast Unia udowodnili, że ich hojność nie zna granic. Zuzia Musiał z Osieka otrzymała wsparcie w kwocie 11 381,50 złotych. To wzruszające gesty, które potwierdzają, że sport to nie tylko rywalizacja, ale także solidarność i wspólnota.

Skąd taki piękny wynik finansowy?

Kibice, którzy zawitali do hali lodowej w Oświęcimiu nabywali od Pozytywnych pluszaki wrzucają datek do skarbonki. Dodatkowo, podczas przerw odbyły się dwie aukcje, podczas których można było dobyć koszulkę Krystiana Dziubińskiego, kapitana Re-Plast Unii Oświęcim z autografami całej drużyny oraz unikatowy kij bramkarski z autografami brązowych medalistów Unii Oświęcim z sezonu 2022/2023, podarowanego przez kawiarnię Kafka & Ciacho w Oświęcimiu.

Ponad tysiąc pluszaków trafiło do ratowników medycznych z Atma Rescuers, dzięki czemu trafią do dzieciaczków po różnych, traumatycznych przeżyciach. Jeden miś postanowił poprowadzić samochód pełny pluszaków.

Zuzia z rodzicam. Fot. Cross-Check IHP

Aukcje prowadziła Anna Wawrzusiszyn, za co jej serdecznie dziękujemy

Bazar Charytatywny w Osieku – Zapraszamy 10 grudnia

Zapraszamy na bazar charytatywny, który odbędzie się 10 grudnia w sali WDK w Osieku, ul. Główna 125. To doskonała okazja, aby wspólnie działać na rzecz potrzebujących, kontynuując piękne inicjatywy Mikołajkowego Wieczoru.

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawował Janusz Chwierut, prezydent Oświęcimia. Partnerzy medialni: hokej.net, Cross-Check IHP i FaktyOswiecim.pl

Fot. Andrzej Kołodziej oraz Cross-Check IHP

Fot. Cross-Check IHP

 

Podobają Ci się nasze działania? Wesprzyj nasze akcje:

Dziękujemy 🙂